Co o nás říkají naši partneři a klienti?

Účetních firem je na našem trhu velké množství, ale těch kvalitních je jako šafránu. Níže si můžete pročíst slova našich klientů o tom, jak spolupráce s námi probíhá. Budete mezi nimi i vy?

Co o nás řekli klienti ?

PhDr. Pavel Streblov, MSc. MRICS

Business Director Commercial Real Estate

Penta Investments s. r. o

Jakub a Edita pro nás udělali obrovský kus práce na poli účetním, controllingovém a také v oblasti analýz a valuací.

Edita pro nás je symbolem důslednosti a přesnosti, Jakub je inovativní typ, naprosto spolehlivý. V profesi o nich ani na vteřinu nepochybuji a pracovat s nimi je vždy za odměnu.

Michal Kalousek

CEO a partner

DIRECT PEOPLE s. r. o

 

Tým Mourisonu je nám vždy k dispozici, když je potřeba, nebojí se našich inovativních přístupů a implementací nových nástrojů na zpracování dat a reporting. Zároveň u něj máme jistotu, že dává pozor na to, abychom měli vše správně.

Kristóf Bárdos

CEO

Green Fox Academy

We work together with Mourison since our company opened the first branch in Czechia in 2018. They were always accurate, proactive, and flexible throughout our entire collaboration with perfect English. I'd highlight the fact that they've not only done a good job for us but also joined our task management, communication platforms (Slack, Asana, GDrive) so that they are deeply integrated into our day-to-day operation, there is no extra overhead of working together.

 

Ondřej Moravec

jednatel

Pendlo s.r.o.

Mourisoni si poradí s každým typem fungování firmy tak, aby bylo účetnictví v pořádku, a vždy nám ochotně se vším pomohou.

Otto Kalivoda

jednatel

Viable One s.r.o.

Je super, že se nám tým Mourisonu proaktivně stará o účetnictví a my tak máme jistotu, že je vše v pořádku. Zároveň nám ochotně pomáhá s čímkoliv si nevíme rady.

Chcete také spolupracovat s Mourisony?

Napsat Mourisonům

Monika Jakubeková

Financial Manager

Horizon Fuel Cell Europe s. r. o

Mít dobrého daňového poradce je k nezaplacení a v této době není vůbec jednoduché takového najít. Paní Štechová je spolehlivá a zkušená odbornice, dokonce dokáže poradit i s našimi pobočkami v Americe a Německu. Vím, že se můžu spolehnout na to, že naše účetnictví je v pořádku. Informace od ní jsou vždy přesné, důkladné a srozumitelné. Je radost s ní spolupracovat.

 

Martina Votočková

Chief Financial Officer

VIKING CNC Prague s. r. o

Na vzájemné spolupráci mi nejvíce vyhovuje přátelská a profesionální komunikace, rychlost a přesnost zpracování, včetně obsáhlé znalosti různých typů účetních a daňových problémů. 

Vím, že se můžu spolehnout na to, že naše účetnictví je v pořádku. Informace jsou vždy přesné, důkladné a srozumitelné. 

Evžen Šírek

jednatel

Team RAMS - E-Sportový tým

Vedení účetnictví a daňové poradenství u Edity Štechové/Mourisonu můžu doporučit – rychlé, příjemné a proaktivní řešení všech situací i v tak neobvyklé oblasti, jako je e-sport. 

Spolupráci s námi si vybrali...

Vlaštovka

Držte se s Mourisony v kurzu...

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání novinek.