V čem jsme nejlepší?

Nejsme jen obyčejná účetní firma - my nad vaším podnikáním přemýšlíme. Do práce nechodíme za trest, ale baví nás hledat možnosti, které vám ušetří čas i peníze. Zároveň razíme cestu inovace a pokroku - už žádné fyzické či e-mailové předávání dokladů. Neváhejte a vstupte do naší nabídky...

Nabízené služby

Vedení účetnictví

Zpracováním dokladů to u nás teprve začíná. Veškeré předávání dokladů probíhá elektronicky přes náš zabezpečený server. S námi bude vaše účetnictví vždy 
v pořádku a bez starostí.

Daňové poradenství

Probereme s vámi daňové dopady zamýšlených investic. Pomůžeme vám vyznat se v účetnictví a poradíme vám, jak nastavit administrativní procesy ve vaší firmě.

Real live data

Připravíme pro vás unikátní grafický přehled všech důležitých finančních ukazatelů vašeho podnikání. Už žádné nudné tabulky - sledujte výkonnost své firmy očima profesionálů

Controlling

Díky našim zkušenostem dokážeme využít vaše účetnictví jako silný reportingový nástroj. Umíme sestavit rozpočty, vyhodnocovat odchylky od nastavených cílů či navrhnout motivační systém přesně vám na míru.

Mzdová agenda

Zabezpečíme kompletní vedení mzdové agendy včetně správného výpočtu odvodů za všechny vaše zaměstnance. Poradíme vám i se zaměstnaneckými benefity či novými trendy v odměňování.

Ocenění společnosti

Na základě našich valuací jsme pomohli již mnoha firmám výhodně nakoupit i prodat zavedené společnosti. Jsme schopni vyčíslit hodnotu vašeho podnikání a pomoci vám dobře zpeněžit vaši tvrdou dřinu. 

Poradce na telefonu

Neváhejte a využijte našeho telefonního poradenství. Jsme vám k dispozici, kdykoliv budete potřebovat rychlé řešení nebo probrat něco složitějšího.

Zjistěte, jak je převod vašeho účetnictví snadný

Zeptejte se

Proč vybrat Mourisony ?

Raketa

Raketový převod

Předání vašeho účetnictví nebylo nikdy snazší. 
O vše se postaráme a vy se tak můžete věnovat 
vašemu podnikání na 100%.

Přehled

Přehled v reálném čase

Sledujte svoje podnikání očima profesionálů 
přes náš unikátní Dashboard v reálném čase.

Online

Žádné papírování

Fyzické či e-mailové předávání dokladů u nás nehledejte, děláme to inovativně.

Spolupráci s námi si vybrali...

Vlaštovka

Držte se s Mourisony v kurzu...

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání novinek.